Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jaroslav Dvořák
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.3.2012
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
1.5. 15:00
AH132
L.Vršovice - Louny
34 : 30
30.4. 14:30
AH121
Louny - Liberec
24 : 21
10.4. 15:00
AH110
Chodov - Louny
29 : 30
2.4. 14:30
AH107
Louny - Chrudim
31 : 22
26.3. 13:00
AH099
Lovosice - Louny
18 : 23
20.3. 14:30
AH094
Louny - HC Plzeň
37 : 26
5.3. 16:00
AH088
Ml.Boleslav - Louny
24 : 26
26.2. 14:30
AH081
Louny - Rokycany
37 : 29
12.2. 14:30
AH068
Louny - TJ Kutná Hora
39 : 17
12.12. 12:00
AH066
Louny - L.Vršovice
35 : 29
4.12. 17:00
AH055
Liberec - Louny
31 : 28
20.11. 14:30
AH044
Louny - Chodov
29 : 27
14.11. 12:00
AH041
Chrudim - Louny
24 : 22
6.11. 14:30
AH033
Louny - Lovosice
29 : 29
16.10. 14:30
AH022
Louny - Ml.Boleslav
31 : 22
10.10. 14:00
AH015
Rokycany - Louny
31 : 23
26.9. 12:00
AH002
TJ Kutná Hora - Louny
20 : 44
1.liga mladších dorostenců Č
12.12. 14:30
AJ066
Louny - Dukla
18 : 30
27.11. 12:30
AJ054
Náchod - Louny
28 : 32
20.11. 12:00
AJ044
Louny - S.Vršovice
32 : 27
13.11. 14:30
AJ041
Strakonice - Louny
36 : 24
6.11. 12:00
AJ033
Louny - Lovosice
27 : 25
16.10. 12:00
AJ022
Louny - Ml. Boleslav
46 : 22
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov "B" - Paskov
30 : 23
video
online
Olomouc - Holešov
30 : 25
video
online
Napajedla - Polanka
0 : 10 k.
video
online
Havířov - V. Bystřice
29 : 26
video
online
L.Zubří - Vsetín
27 : 28
video
online
Trnávka - Zubří jun.
26 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
16
0
6
577 : 500
32
2
Olomouc
22
15
1
6
653 : 590
31
3
Zubří jun.
22
15
0
7
694 : 616
30
4
Napajedla
22
14
1
7
632 : 605
29
5
Vsetín
22
11
2
9
664 : 604
24
6
Polanka
22
11
1
10
620 : 563
23
7
Havířov
22
11
0
11
647 : 639
22
8
Holešov
22
11
0
11
630 : 623
22
9
Trnávka
22
6
3
13
572 : 614
15
10
Přerov "B"
22
6
1
15
576 : 673
13
11
L.Zubří
22
6
0
16
518 : 648
12
12
Paskov
22
5
1
16
526 : 634
11
Tabulka střelců
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
156
Petr Zetík
TJ Holešov
144
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
143
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Skřídlo
SK Velká Bystřice
36
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
36
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ocásek
Sokol Trnávka
64
David Mužík
Sokol HC Přerov B
54
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.