Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ondřej Pleva
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.3.2015
Koučovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 15:00
AB130
Šumperk - Chodov
23 : 27
1.5. 13:00
AB123
Chodov - Karviná jun.
31 : 24
16.4. 17:00
AB119
Litovel - Chodov
24 : 24
10.4. 13:00
AB110
Chodov - Bystřice p.H.
30 : 28
2.4. 17:30
AB108
Náchod - Chodov
30 : 29
27.3. 13:00
AB097
Chodov - Kostelec n.H.
36 : 27
19.3. 10:30
AB096
Chodov - N.Veselí
30 : 23
6.3. 12:00
AB086
Ostrava - Chodov
20 : 20
27.2. 13:00
AB083
Chodov - Košutka
26 : 31
19.2. 17:00
AB075
Dvůr Králové - Chodov
28 : 27
12.12. 13:00
AB064
Chodov - Šumperk
34 : 35
5.12. 13:00
AB057
Karviná jun. - Chodov
27 : 31
28.11. 13:00
AB053
Chodov - Litovel
33 : 27
21.11. 17:00
AB044
Bystřice p.H. - Chodov
45 : 35
14.11. 13:00
AB042
Chodov - Náchod
27 : 28
7.11. 11:00
AB031
Kostelec n.H. - Chodov
28 : 20
24.10. 16:30
AB030
N.Veselí - Chodov
23 : 24
17.10. 13:00
AB020
Chodov - Ostrava
42 : 28
9.10. 17:00
AB017
Košutka - Chodov
34 : 27
3.10. 13:00
AB009
Chodov - Dvůr Králové
26 : 23
26.9. 17:00
AB004
Jičín "B" - Chodov
29 : 27
2.liga starších dorostenců Č
10.4. 15:00
AH110
Chodov - Louny
29 : 30
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:15
AO100
Jablonec - Chodov
20 : 14
22.1. 13:00
AO097
Chodov - Košutka
15 : 18
11.12. 15:00
AO058
F.-Místek A - Chodov
17 : 5
11.12. 13:50
AO056
Chodov - Bohunice
13 : 23
11.12. 11:30
AO052
Chodov - Strakonice A
10 : 25
11.12. 10:20
AO050
Chodov - Litovel
13 : 10
11.12. 08:35
AO047
Zlín - Chodov
10 : 14
Přebor Prahy starších žáků
26.5. 18:40
BC028
Chodov - Dukla 4
31 : 27
Další
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.