Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Salač
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2013
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
25.5. 18:00
AP214
Poruba - Písek
24 : 43
21.5. 18:00
AP212
Most - Písek
37 : 31
14.5. 18:00
AP209
J.Hradec - Písek
29 : 41
8.5. 15:00
AP208
Písek - Poruba
33 : 29
7.5. 15:00
AP206
Písek - Most
33 : 25
30.4. 15:00
AP203
Písek - J.Hradec
38 : 24
9.4. 18:00
AP177
Písek - Veselí n.M.
26 : 29
2.4. 18:00
AP175
Most - Písek
37 : 30
27.3. 16:00
AP162
Olomouc - Písek
21 : 22
16.3. 18:00
AP161
Písek - Trenčín
40 : 32
9.3. 19:30
AP149
Zlín - Písek
31 : 29
27.2. 15:00
AP146
Michalovce - Písek
43 : 30
26.2. 15:30
AP136
Partizánske - Písek
25 : 25
19.2. 15:00
AP131
Písek - Bratislava
27 : 20
16.2. 19:00
AP123
J.Hradec - Písek
27 : 28
5.2. 15:00
AP116
Písek - Bánovce n.B.
30 : 32
29.1. 17:00
AP110
Poruba - Písek
39 : 25
22.1. 15:00
AP101
Písek - Slavia
23 : 29
15.1. 18:00
AP097
Šaľa - Písek
31 : 31
8.1. 17:00
AP086
Veselí n.M. - Písek
34 : 31
20.11. 15:00
AP084
Písek - Most
31 : 29
13.11. 15:00
AP071
Písek - Olomouc
24 : 23
6.11. 18:00
AP070
Trenčín - Písek
29 : 29
30.10. 15:00
AP058
Písek - Zlín
29 : 28
28.10. 15:00
AP055
Písek - Michalovce
32 : 37
23.10. 16:00
AP045
Písek - Partizánske
34 : 30
16.10. 17:30
AP040
Bratislava - Písek
35 : 24
9.10. 15:00
AP032
Písek - J.Hradec
33 : 24
2.10. 18:00
AP025
Bánovce n.B. - Písek
33 : 27
18.9. 15:00
AP019
Písek - Poruba
37 : 29
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.