Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Beňadik
Mateřský klub
Individuální
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.9.2013
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
9.4. 18:00
AP178
Trenčín - Šaľa
28 : 31
2.4. 18:00
AP174
Veselí n.M. - Trenčín
35 : 28
26.3. 18:30
AP163
Trenčín - Most
30 : 22
16.3. 18:00
AP161
Písek - Trenčín
40 : 32
12.3. 17:30
AP148
Olomouc - Trenčín
23 : 22
5.3. 18:00
AP147
Trenčín - Zlín
25 : 25
25.2. 17:30
AP135
Michalovce - Trenčín
45 : 30
19.2. 15:30
AP132
Trenčín - Partizánske
25 : 26
12.2. 17:30
AP122
Bratislava - Trenčín
25 : 25
5.2. 18:00
AP117
Trenčín - J.Hradec
34 : 17
29.1. 18:00
AP109
Bánovce n.B. - Trenčín
29 : 27
22.1. 18:00
AP102
Trenčín - Poruba
33 : 31
16.1. 18:00
AP096
Slavia - Trenčín
37 : 26
6.1. 18:00
AP087
Šaľa - Trenčín
31 : 21
20.11. 18:00
AP083
Trenčín - Veselí n.M.
24 : 28
13.11. 17:00
AP072
Most - Trenčín
30 : 29
6.11. 18:00
AP070
Trenčín - Písek
29 : 29
30.10. 18:00
AP057
Trenčín - Olomouc
25 : 27
27.10. 15:30
AP056
Zlín - Trenčín
33 : 28
23.10. 18:00
AP044
Trenčín - Michalovce
30 : 39
16.10. 15:00
AP041
Partizánske - Trenčín
25 : 30
9.10. 18:00
AP031
Trenčín - Bratislava
32 : 26
2.10. 18:00
AP026
J.Hradec - Trenčín
26 : 28
18.9. 18:00
AP018
Trenčín - Bánovce n.B.
23 : 32
11.9. 17:00
AP011
Poruba - Trenčín
30 : 32
4.9. 18:00
AP005
Trenčín - Slavia
29 : 35
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.