Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michal Lukačín
Mateřský klub
HK Slovan Duslo Šaľa
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.8.2014
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP305
Šaľa - Michalovce
22 : 27
15.5. 11:00
AP304
Michalovce - Šaľa
32 : 22
14.5. 17:30
AP303
Michalovce - Šaľa
35 : 25
8.5. 10:30
AP300
Bánovce n.B. - Šaľa
25 : 26
7.5. 18:00
AP298
Bánovce n.B. - Šaľa
21 : 19
1.5. 10:30
AP296
Šaľa - Bánovce n.B.
21 : 20
30.4. 18:00
AP294
Šaľa - Bánovce n.B.
24 : 19
9.4. 18:00
AP178
Trenčín - Šaľa
28 : 31
2.4. 18:00
AP173
Šaľa - Zlín
24 : 22
26.3. 17:30
AP165
Michalovce - Šaľa
29 : 25
19.3. 18:00
AP158
Šaľa - Partizánske
28 : 21
12.3. 17:30
AP152
Bratislava - Šaľa
24 : 20
5.3. 18:00
AP143
Šaľa - J.Hradec
36 : 24
26.2. 18:00
AP139
Bánovce n.B. - Šaľa
31 : 31
19.2. 18:00
AP128
Šaľa - Poruba
32 : 28
13.2. 15:00
AP126
Slavia - Šaľa
31 : 23
5.2. 18:00
AP113
Šaľa - Olomouc
27 : 19
29.1. 18:00
AP112
Šaľa - Veselí n.M.
27 : 24
15.1. 18:00
AP097
Šaľa - Písek
31 : 31
6.1. 18:00
AP087
Šaľa - Trenčín
31 : 21
17.11. 16:30
AP082
Zlín - Šaľa
35 : 31
13.11. 18:00
AP074
Šaľa - Michalovce
33 : 31
7.11. 15:00
AP067
Partizánske - Šaľa
19 : 28
30.10. 18:00
AP061
Šaľa - Bratislava
19 : 18
27.10. 18:00
AP052
J.Hradec - Šaľa
18 : 21
23.10. 18:00
AP048
Šaľa - Bánovce n.B.
37 : 36
16.10. 17:00
AP037
Poruba - Šaľa
33 : 35
8.10. 19:15
AP035
Šaľa - Slavia
23 : 29
2.10. 17:30
AP022
Olomouc - Šaľa
29 : 24
11.9. 18:00
AP009
Šaľa - Most
34 : 26
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
video
online
Dukla - Zubří
34 : 43
video
online
Karviná - Náchod
37 : 18
video
online
Jičín - N.Veselí
32 : 22
video
online
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
22
21
1
0
718 : 533
43
2
Karviná
22
18
2
2
771 : 608
38
3
Talent Plzeň
22
14
2
6
665 : 557
30
4
Zubří
22
12
0
10
709 : 672
24
5
Dukla
22
10
3
9
668 : 637
23
6
Frýdek-Místek
22
10
3
9
554 : 545
23
7
Kopřivnice
22
9
0
13
614 : 626
18
8
Náchod
22
6
3
13
537 : 624
15
9
Ostrava
22
6
2
14
533 : 635
14
10
Bohunice
22
7
0
15
589 : 693
14
11
N.Veselí
22
6
0
16
583 : 642
12
12
Třeboň
22
5
0
17
482 : 651
8
Tabulka střelců
David Krahulec
HCB OKD Karviná
165
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
155
Tomáš Babák
HBC Jičín
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
32
Jakub Kubeček
HC TJ Náchod
31
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kovařík
Sokol Nové Veselí
50
Jiří Drbohlav
HBC Jičín
50
Vojtěch Žižkovský
KH Kopřivnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.