Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Michal Lukačín
Mateřský klub
HK Slovan Duslo Šaľa
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.8.2014
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP305
Šaľa - Michalovce
22 : 27
15.5. 11:00
AP304
Michalovce - Šaľa
32 : 22
14.5. 17:30
AP303
Michalovce - Šaľa
35 : 25
8.5. 10:30
AP300
Bánovce n.B. - Šaľa
25 : 26
7.5. 18:00
AP298
Bánovce n.B. - Šaľa
21 : 19
1.5. 10:30
AP296
Šaľa - Bánovce n.B.
21 : 20
30.4. 18:00
AP294
Šaľa - Bánovce n.B.
24 : 19
9.4. 18:00
AP178
Trenčín - Šaľa
28 : 31
2.4. 18:00
AP173
Šaľa - Zlín
24 : 22
26.3. 17:30
AP165
Michalovce - Šaľa
29 : 25
19.3. 18:00
AP158
Šaľa - Partizánske
28 : 21
12.3. 17:30
AP152
Bratislava - Šaľa
24 : 20
5.3. 18:00
AP143
Šaľa - J.Hradec
36 : 24
26.2. 18:00
AP139
Bánovce n.B. - Šaľa
31 : 31
19.2. 18:00
AP128
Šaľa - Poruba
32 : 28
13.2. 15:00
AP126
Slavia - Šaľa
31 : 23
5.2. 18:00
AP113
Šaľa - Olomouc
27 : 19
29.1. 18:00
AP112
Šaľa - Veselí n.M.
27 : 24
15.1. 18:00
AP097
Šaľa - Písek
31 : 31
6.1. 18:00
AP087
Šaľa - Trenčín
31 : 21
17.11. 16:30
AP082
Zlín - Šaľa
35 : 31
13.11. 18:00
AP074
Šaľa - Michalovce
33 : 31
7.11. 15:00
AP067
Partizánske - Šaľa
19 : 28
30.10. 18:00
AP061
Šaľa - Bratislava
19 : 18
27.10. 18:00
AP052
J.Hradec - Šaľa
18 : 21
23.10. 18:00
AP048
Šaľa - Bánovce n.B.
37 : 36
16.10. 17:00
AP037
Poruba - Šaľa
33 : 35
8.10. 19:15
AP035
Šaľa - Slavia
23 : 29
2.10. 17:30
AP022
Olomouc - Šaľa
29 : 24
11.9. 18:00
AP009
Šaľa - Most
34 : 26
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.